B-tree

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / B-tree


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Sądząc po wyglądzie tapety B-tree można by rzec, iż jej projektanci jak też sami wykonawcy, bardzo napracowali się przy tym projekcie. To wyjątkowe drzewo, które rozbudza wyobraźnię i uświadamia, że nawet drzewo może przybrać nieco odmienną formę, dla stworzenia wyjątkowej atmosfery w eleganckim pomieszczeniu. To właśnie w stylowo urządzonych pomieszczeniach tak designerskie tapety sprawdzą się najbardziej. Otoczą wnętrze elegancją i nadadzą mu estetycznego wyglądu. Tak eleganckie drzewo w dwóch wersjach kolorystycznych dopasuje się do białych mebli każdej luksusowej jadalni. Ponadto tak bardzo ekskluzywne tapety z motywem nowoczesnego drzewa – bez względu na wersję kolorystyczną – przypadną do gustu także wielu restauratorom.

tapeta  / B-tree


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.