Decameron

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / Decameron


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Decameron to designerskie tapety prezentowane na zdjęciach, które występują w kilku wersjach kolorystycznych, przygotowanych dla indywidualnego potrzeb wymagających projektantów wnętrz. To wysokie drzewa w odcieniach szarości i brązu zaprezentowane na białym tle lub kremowym, wpadającym wręcz w delikatny brąz. Tapety w tym eleganckim stylu sprawdzą się w wielu pomieszczeniach, a szczególnie zauroczą swą elegancją i stylem w salonie. Ze względu na ich uniwersalizm, doskonale wpasują się również w otoczenie pomieszczeń komercyjnych. Są to ekskluzywne tapety, dlatego należy wykorzystać je w zakresie luksusowo urządzonych pomieszczeń. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, w oparciu o starannie dopracowany projekt. Na ścianie prezentują się niczym wielki obraz, namalowany przez prawdziwego artystę.

tapeta  / Decameron


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.