Dream town

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Dream town

designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Dream town to nowoczesna tapeta nawiązująca do stylu typowo architektonicznego. Prezentuje miasto poprzez motyw budynków jedno i wielorodzinnych. Część z nich przybiera konkretne kolory, pozostałe zaś są pozbawione barw. Dzięki tak pomysłowo wykonanemu projektowi tapeta w tym stylu nie jest nudna i jednolita, a każdy jej element ciekawi i prezentuje miasto z nieco innej strony. Tak starannie tworzone widoki to ekskluzywne tapety, które wnoszą do wnętrza prawdziwą elegancję i niebanalny styl. Projektanci doskonale wiedzieli co chcą tym sposobem uzyskać i jaki klimat wprowadzić do pomieszczenia. To tapety designerskie, które nadają się do wystroju przede wszystkim jadalni, ale i wielu innych pomieszczeń mieszkalnych oraz komercyjnych.

tapeta / Dream town

designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.