Dywan Pray for rain

Surrealistyczny STEFANO BONAZZI wyraża swoje wyobrażenia o niepewnym współczesnym świecie, a jego wizja naszych czasów jest przekładana na cyfrowe opracowania, doskonale obrazowe i delikatnie halucynogenne. Jego asamblaże poetyckie powstają z połączenia fotografii i sztuki cyfrowej. Postacie bez twarzy są uwięzione w sceneriach przypominających sen, gdzie fantazja spotyka się z rzeczywistością. W przeciwieństwie do tradycyjnego ręcznie […]

więcej »
Kod: ACC/162
Dostawa do 4 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Mineheart Mineheart

5170,00 

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: ACC/162 Kategoria: Producent:
Podziel się:
image_pdfimage_print

Surrealistyczny STEFANO BONAZZI wyraża swoje wyobrażenia o niepewnym współczesnym świecie, a jego wizja naszych czasów jest przekładana na cyfrowe opracowania, doskonale obrazowe i delikatnie halucynogenne. Jego asamblaże poetyckie powstają z połączenia fotografii i sztuki cyfrowej. Postacie bez twarzy są uwięzione w sceneriach przypominających sen, gdzie fantazja spotyka się z rzeczywistością.

W przeciwieństwie do tradycyjnego ręcznie robionego perskiego dywanu, każdy dywan tkany jest maszynowo i drukowany cyfrowo, przy użyciu tej samej technologii, co nowoczesne dywany, aby zapewnić najwyższą spójność i jakość. Średnio miękkie włosie zapewnia dobre połączenie luksusowego komfortu i praktyczności zarówno w zastosowaniach komercyjnych, takich jak restauracje, bary, jak i domy mieszkalne. 

INFORMACJE O PRODUKCIE

Wymiary: 2000 mm x 2500 mm

Grubość: 8 mm

Typ: włosie cięte

Wykonane w Anglii

Kolory: Jasnoniebieski, brązowe odcienie bieli

Kolor obrzeża: ciemnoszary

Personalizacja: ten wzór dywanu i wszystkie inne dywany tuftowane mogą być cięte na szerokość do 3,99 m przy dowolnej długości. Jeśli potrzebujesz niestandardowego projektu, wyślij e-mail.

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.