Envol

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / Envol


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Pod nazwą Envol kryją się ekskluzywne tapety wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, dla uzyskania niebywałego efektu na ścianie i w całym pomieszczeniu. Przedstawiają kolorowe motyle na brązowym tle. To w jakim pomieszczeniu zostaną wykorzystane, zależy tylko i wyłącznie od samego projektanta, który będzie urządzał wybrane wnętrze. Brązowe tło tapety bardzo dobrze prezentuje się w towarzystwie białych mebli. Kolory te wzajemnie współgrają i wnoszą do pomieszczenia specyficzny, przytulny, ale i elegancki klimat. Profesjonalnie wykonane, bardzo designerskie tapety to najlepsza dekoracja jaką może sobie wymarzyć najbardziej wymagający projektant wnętrz. Na niedużej ścianie, gdzie motyle zostaną w pełni zaprezentowane, tapety w tym wykonaniu zrobią wrażenie na właścicielach i gościach.

tapeta  / Envol


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.