Tapeta Fado

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Fado


designer / Shout

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Ciasne pomieszczenia wystarczy jedynie starannie zaprojektować dopracowując je w najmniejszym szczególe, tak by poprzez odpowiednią aranżację chociażby optycznie powiększyć wnętrze. Doskonałym dodatkiem do wystroju pomieszczenia będzie tapeta Fado. Przedstawia jedną z ulic zapewne dużego miasta, po której w oddali mknie rozpędzony tramwaj. Tak projektowane są ekskluzywne tapety, które mają nie tylko dekorować wnętrze, ale i aranżować w taki sposób, by wywierały ogromne wrażenie na gościach, jak również mieszkańcach. To designerskie tapety, które zostały przygotowane w dwóch opcjach kolorystycznych, które w zasadzie niewiele się od siebie różnią. Obie jednak dobrze prezentują się na ścianach przedpokoju, a także przy wejściu na piętro.

tapeta / Fado


designer / Shout

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.