Green Area

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / Green Area


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Green Area to nazwa tapet wykonanych w dość charakterystycznym stylu. Choć trudno określić co konkretnie prezentują, na dużej powierzchni ściany tworzą niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju wzór, w tym zielonym, bądź delikatnie wpadającym w brąz odcieniu. To designerskie tapety prezentujące jakby motyw traw i delikatnych liści. To właśnie one na tle białej tapety świetnie wkomponowują się w otoczenie jadalni. Wnoszą do tego pomieszczenia niebywałą świeżość i elegancję. Mają w sobie to coś, co wywołuje w odbiorcach podziw i zachwyt zarazem. To ekskluzywne tapety pasujące jedynie do pomieszczeń urządzonych z pomysłem i charakterem. Świetnie zaprezentują się w towarzystwie eleganckich mebli. Tapety w tym stylu wykonano z dbałością o minimalne detale, tak by uzyskać wyjątkowy efekt.

tapeta  / Green Area


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.