Keep Young

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej"...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Keep young


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Keep Young to tapeta dla wnętrza urządzonego z charakterem. W tak ciemnym kolorze przedstawia okrągły wzór doskonale prezentujący się na całej ścianie. Tak ekskluzywne tapety, a przy tym wykonane w tym charakterystycznym wzorze idealnie pasują do pomieszczeń o białym suficie i jasnej podłodze. Sprawdzą się przede wszystkim w pokojach młodych chłopców, albo też w pomieszczeniach należących do osób, które lubią wyrazisty wystrój wnętrza. To designerskie tapety, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Pracowali nad nimi projektanci z wieloletnim doświadczeniem w branży. Tapety w tym stylu zapewniają wyjątkowy efekt i niepowtarzalny wygląd całego wnętrza. Wywierają wrażenie po każdym wejściu do pomieszczenia, w którym się znajdują.

tapeta / Keep young


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.