Lampa MIFFY, XL – MrMaria

Lampa w kształcie Miffy powstała z myślą nie tylko o małych. Lampa emanuje ciepłym światłem, idealna do tworzenia nastroju, jak i czytania bajek na dobranoc.

...
Kod: MIFFYXL
Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: MrMaria MrMaria

891,00 

Lampa w kształcie Miffy powstała z myślą nie tylko o małych. Lampa emanuje ciepłym światłem, idealna do tworzenia nastroju, jak i czytania bajek na dobranoc.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: MIFFYXL Kategoria: Producent:
Podziel się:

Lampa w kształcie Miffy powstała z myślą nie tylko o małych. Jest często pojawiającym się elementem w dekoracji wnętrz. Lampa emanuje ciepłym światłem, idealna do tworzenia nastroju, jak i czytania bajek na dobranoc (posiada regulowane natężenie światła). Wykonana z wysokiej jakości polietylenu, podlega w 100% recyklingowi, jest stabilna, wytrzymała, nie nagrzewa się.

Miffy to mała króliczka, która narodziła się w 1955 r. Od tamtego czasu jej autor, Dick Bruna, stworzył ok. 100 książeczek o Miffy. W Holandii jej imię to Nijntje. Projektancji z MrMaria (studio designu z Amsterdamu) pięknie formułują białe chmury w przejrzyste, czyste i ciepłe formy o kształcie Miffy i jej przyjaciół.

Kolor: biały

Materiał: polietylen

Wymiary: 40 x 40 x 80 cm

Waga: 4 kg

Źródło światła: panel LED z pilotem

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.