Limbo Azul

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / Limbo Azul


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Limbo Azul to specyficzny styl tapety, której tło sprawia wrażenie wielkiego oceanu, wody w której pływają wielkie delfiny. Nawet na tle danej tapety widnieje delikatny cień dużej ryby, tak idealnie wkomponowany w efekt mieniącej się wody. Tak pomysłowo wykonane ekskluzywne tapety mogą być wykorzystane do wystroju niemalże każdego rodzaju pomieszczenia. Z uwagi na to, iż tapety w tym stylu wykonane są w ciemnych kolorach, dlatego też pasują do stosunkowo dużych, przestronnych pomieszczeń, gdyż z reguły mogą optycznie zmniejszać wnętrze w jakim się znajdą. Można nimi wykleić ścianę pokoju dziecięcego. Motyw wody uspokaja, dlatego też tapety w tym stylu mogą okazać się doskonałym wyborem. Tak designerskie tapety, starannie dopracowane, prezentujące ocean – głęboką wodę – to bardzo elegancki i nowoczesny projekt.

tapeta  / Limbo Azul


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.