Line’n Motion

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET)

tapeta / Line’n Motion


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Line’n Motion to tapeta w wyjątkowym, bardzo subtelnym stylu, która doskonale pasuje do pomieszczeń, w których ma zapanować spokój i cisza. Sprawdzi się przede wszystkim w sypialni, ale nie zepsuje efektu idealnie urządzonego salonu. Dwie wersje kolorystyczne świadczą o tym, iż tak ekskluzywne tapety można zastosować w różnych wnętrzach. Pastelowe kolory to niesamowita harmonia. Druga wersja kolorystycznie nawiązuje do barwy malinowej, ale to niejedyny kolor, który tu dominuje. Każda z tych wersji to designerskie tapety, zaprojektowane na kształt małych wiatraczków, motywów kwiatowych czy po prostu figur geometrycznych. To tapety, które mają w sobie to coś, co tak intensywnie podkreśla charakter pięknie urządzonego wnętrza.

tapeta / Line’n Motion


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.