Zabudowa ELFA

Od ponad sześćdziesięciu lat Elfa jest liderem i pionierem w dziedzinie przechowywania. Jesteśmy dumni, prezentując innowacyjne skandynawskie rozwiązania, dzięki którym znajdziesz miejsce dla każdego z Twoich drobiazgów. Miejsce przestronne, wygodne i piękne. 

Jeśli potrzebujesz projektu i wyceny swojej garderoby zadzwoń lub napisz maila, a my wykonamy to gratis!

więcej »
Producent: Elfa
Elfa

Podziel się:

Od ponad sześćdziesięciu lat Elfa jest liderem i pionierem w dziedzinie przechowywania. Jesteśmy dumni, prezentując innowacyjne skandynawskie rozwiązania, dzięki którym znajdziesz miejsce dla każdego z Twoich drobiazgów. Miejsce przestronne, wygodne i piękne. Miejsce, które uczyni Twój świat większym, a problemy z przechowywaniem – małymi. To przestrzeń, dzięki której będziesz cieszyć się pełnią życia.

Możliwe Style

CLASSIC – wytrzymały i elegancki system stalowy

Elastyczny system do przechowywania ułatwi Ci utrzymanie porządku przez całe życie. Na nasze trwałe elementy stalowe dzielamy 10 letniej gwarancji.

Décor – dla odrobiny luksusu

Décor jest ekskluzywną linią. Dostępny w kolorach brzozy, orzecha i bieli. Poczuj wyrafinowaną atmosferę w domu dzięki połączeniu drewna ze stalą.

UTILITY - inteligentne przechowywanie

Produkty Elfa Utility zostały zaprojektowane aby wykreować nową przestrzeń w domu - o istnieniu której do tej pory nawet nie wiedziałeś. Miejsce do kolekcjonowania I pokazywania najbardziej cennych przedmiotów, aby były dobrze zorganizowane.

Drzwi przesuwne na wymiar

Nasze eleganckie drzwi przesuwne, są robione na miarę i dopasują się do każdego zakątku Twojego domu, nadając mu unikalny charakter. Dobierz wypełnienia, które odwzorują twój indywidualny styl.

Wybór montażu

Mocowanie ścienne - System wieszany nasz najbardziej elastyczny system z minimalną ilością wierceń. Można go modyfikować w zależności od potrzeb.

Stojaki - System wolnostojący z koszami modułowy system stojaków z koszami stanowi alternatywę dla systemu wieszanego. Bez wiercenia otworów!

Wolnostojący - System freestanding nasz wolnostojący system podłogowy może być zarówno jedno jak i dwustronny. Można go wszędzie postawić bez potrzeby wiercenia!

Przeczytaj broszurę: ELFA

Jeśli potrzebujesz projektu i wyceny swojej garderoby zadzwoń lub napisz maila, a my wykonamy to gratis!

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.