Podłogi KAHRS

Kährs to renomowana marka parkietów warstwowych produkowanych w Szwecji nieprzerwanie od 1941 roku. W ofercie Kährs znajduje się ponad 170 wzorów podłóg, które produkowane są z różnych gatunków drewna i charakteryzują się niezwykłym bogactwem stylów, rodzajów wykończenia powierzchni, struktur oraz selekcji drewna.

więcej »
Kod:
Dostawa do 4 tygodni
Kategoria:
Podziel się:

Kährs to renomowana marka parkietów warstwowych produkowanych w Szwecji nieprzerwanie od 1941 roku. Kährs jest twórcą konstrukcji parkietu wielowarstwowego oraz współautorem mechanicznego systemu bezklejowego łączenia desek Woodloc. Dzięki takiej konstrukcji podłogi Kährs są o 75% bardziej stabilne niż podłogi z drewna litego, bardziej odporne na wypaczanie, odkształcanie i powstawanie szczelin. Doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe, zarówno wodne jak i elektryczne.

W ofercie Kährs znajduje się ponad 170 wzorów podłóg, które produkowane są z różnych gatunków drewna i charakteryzują się niezwykłym bogactwem stylów, rodzajów wykończenia powierzchni, struktur oraz selekcji drewna. Szczotkowanie, fazowanie, ryflowanie, powierzchnie matowe i na wysoki połysk, podłogi z surowca o naturalnym usłojeniu, podłogi rustykalne i postarzane to tylko niektóre opcje z szerokiego wachlarza możliwości Kährs.

Podłoga Kährs to jedyna podłoga na rynku, która może być montowana w systemie bezklejowym na powierzchni 25 x 50 m bez konieczności dylatowania w poprzek podłogi oraz bez stosowania przerw dylatacyjnych w drzwiach i przewężeniach.

Katalog podłóg Kährs dostępny tutaj.

Jeżeli chcesz obejrzeć próbki podłóg Kährs to zapaszamy do naszego Showroomu.

Zadzwoń lub napisz maila, a my wycenimy Twoją podłogę!

 

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.