Missterre

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej"...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Missterre


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Missterre to tapeta z motywem zwierzęcym, wykonana w oparciu o najwyższej jakości materiał i powstała na mocy długotrwałej pracy projektantów. Tak ekskluzywne tapety nadają się dla osób ceniących sobie naturę. Prezentują zwierzęta bliskie człowiekowi. W tle przebłyskują również elementy na kształt samochodów. Delikatne tło tapety sprawia wrażenie obłoczków jakie można podziwiać na niebie. Jako że są to designerskie tapety, w takim właśnie wykonaniu doskonale nadadzą się do wystroju stylowych pomieszczeń, nieco historycznych, nawiązujących do przeszłości. Samo tło tapet ma nieco przestarzały odcień, który nadaje wnętrzu wyjątkowego uroku i jeszcze bardziej niezwykłego klimatu, jakiego nie da się stworzyć w żaden inny sposób.

tapeta / Missterre


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.