Nu Ocean

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Nu Ocean


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Nu Ocean to jak sama nazwa wskazuje, ekskluzywne tapety wykonane na styl oceanu pełnego kolorowych ryb i pozostałych wodnych zwierząt. Tu akurat widoczne są tylko ryby, które w ramach oferty zostały przygotowane aż w trzech wersjach kolorystycznych, dla indywidualnego dopasowania tapety do wnętrza. Rybom tym towarzyszą otaczające je dookoła pęcherzyki powietrza, tak doskonale komponujące się z całą resztą. Jako designerskie tapety sprawdzą się w roli dekoracji niemalże każdego pomieszczenia. Pasują do salonu, jadalni, do letniego ogrodu, jak również do pomieszczeń komercyjnych. Tapety w tym wykonaniu są idealne dla osób, które lubią naturalne widoki, a przede wszystkim wodę, którą tu nie trudno sobie wyobrazić.

tapeta / Nu Ocean


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.