Obraz Air is Not Enough

POWIETRZE TO ZA MAŁO PŁÓTNA HIMITSUHANY „Powietrze” jest częścią kolekcji Renaissance i jest dziełem sztuki pasującym do każdej ściany. Ten piękny wydruk artystyczny, przypominający klasyczne holenderskie obrazy starych mistrzów, przedstawia kobietę pijącą z dużej szklanki najczystszego wirującego powietrza. Ze względu na oszałamiający charakter tej bajecznej grafiki ściennej idealnie nadaje się jako element dekoracyjny zarówno do […]

więcej »
Kod: ACC/005-S
Dostawa do 4 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Mineheart Mineheart

999,00 

Brak w magazynie

SKU: ACC/005-S Kategoria: Producent:
Podziel się:
image_pdfimage_print

POWIETRZE TO ZA MAŁO PŁÓTNA HIMITSUHANY
„Powietrze” jest częścią kolekcji Renaissance i jest dziełem sztuki pasującym do każdej ściany. Ten piękny wydruk artystyczny, przypominający klasyczne holenderskie obrazy starych mistrzów, przedstawia kobietę pijącą z dużej szklanki najczystszego wirującego powietrza. Ze względu na oszałamiający charakter tej bajecznej grafiki ściennej idealnie nadaje się jako element dekoracyjny zarówno do celów domowych, jak i komercyjnych, wyposażony w sprytnie zintegrowaną ozdobną ramkę z nadrukiem jako część dzieła sztuki.

Dzięki współpracy Mineheart i artystki cyfrowej Himitsuhana, ten wspaniały obraz jest drukowany na najwyższej jakości płótnie. To płótno Mineheart przedstawia kobietę trzymającą szklankę skierowaną do twarzy, w której unosi się wirujące, dymne powietrze. Kobieta jest ubrana w stroje w starym stylu o bogatej naturze. Grafika artystyczna Air is Not Enough jest jedną z najpopularniejszych grafik ściennych.

Wymiary: 66.0cm x 81.3cm x 3.8cm

Kolekcja Air is Not Enough składa się również z poduszek.

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.