One hundred percent

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej"...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / One hundred percent


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Tapety dostępne pod nazwą One hundred percent to mozaika powstała na kształt można sobie wyobrazić pękającego tynku. Wbrew pozorom wyglądają bardzo estetycznie. To ekskluzywne tapety dość kolorowe, nadające się do wnętrz o chłodnym charakterze. Sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, ale i w pracowniach artystycznych czy architektonicznych. To designerskie tapety, które występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Na jednej widnieje czerwone koło, na drugiej zaś koło to jest w odcieniach pomarańczy i brązu. Na każdym z nich znajduje się bardzo wyraźny napis 100%. To tapety, które przede wszystkim przypadną do gustu prawdziwym artystom. Spełnią najśmielsze oczekiwania osób, które potrafią docenić prawdziwe piękno.

tapeta / One hundred percent


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.