Bazar Bizar

BAZAR BIZAR zaprasza w daleką podróż do tańczących wysp, starożytnych tradycji i rajskich plaż Indonezji. Belgijska marka wyposażenia wnętrz, która wyrosła z wieloletniej pasji do podróży, tworzy bardzo oryginalne projekty wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak hiacynt wodny, rattan i bambus. Bogata kolekcja obejmuje tkane dywany, lampy, poduszki, ceramikę, krzesła i wiele innych artykułów wyposażenia wnętrz w delikatnych kolorach, takich jak beż, brąz, biel, a także czerń. Starannie dobrane elementy projektu, które konsekwentnie odzwierciedlają oryginalność, jakość, innowacyjność i kunszt.

Za marką stoją Pascale Pelsmaekers i Eddy Roothaert . Podczas gdy właścicielka Pascale zajmuje się stroną kreatywną i jest także „twarzą” wytwórni, jej mąż Eddy zajmuje się logistyką.

Jako podróżnicy po świecie, para widziała wiele zabytków, ale Indonezja była jak „powrót do domu”. Zakochali się w kraju, balijskiej kulturze, tradycyjnym rzemiośle i ludziach, nie wspominając o klimatach boho. Tak wpadli na pomysł stworzenia marki z wyjątkowymi meblami i oryginalnymi przedmiotami dekoracyjnymi, wykonanymi przez balijskie gospodynie domowe. Każdy przedmiot bowiem jest wyjątkowy i ma swoją własną historię do opowiedzenia.

Wszystkie przedmioty są (ręcznie) wytwarzane w zrównoważony sposób, a ponadto jest to sposób na wspieranie lokalnej balijskiej gospodarki. Ponieważ Pascale i Eddy sami zajmują się całym procesem produkcyjnym, zachowują nad nim kontrolę: od produkcji aż po dostawę. Zwracają szczególną uwagę na dobre warunki pracy, wysoką jakość wykończenia oraz gwarantują swoim pracownikom godziwe wynagrodzenie. Przedmioty powstają przy użyciu rodzimych technik przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Wspierają chałupnictwo, które pozwala rzemieślnikom pracować z domu i opiekować się dziećmi, jednocześnie zapewniając dochód rodzinie. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Filtry

Producent

Kolekcje

Cena