Fameg

Fameg – szacunek i tradycja

Krzesła i fotele produkowane przez firmę Fameg cechują się wyjątkowym designem i trwałością. Są to meble, które będą dobrze się prezentowały przez kolejne pokolenia. Firma Fameg wciąż rozwija tradycyjne rzemiosło produkcji mebli giętych z szacunkiem do ludzi i natury. To nie praca, a pasja, dzięki której powstają meble zdobiące każde wnętrze przez wiele lat.

Polska firma od pokoleń

Fameg stworzony został w 1881 roku przez Thonetów – wiedeńskich wynalazców unikalnej metody pozwalającej na gięcie drewna. Od tego czasu w radomszczańskich zakładach “Bracia Thonet” powstawały wyjątkowe fotele i krzesła.

Od lat 50. ubiegłego wieku firma funkcjonuje pod nazwą Fameg, jednak nadal może się poszczycić tradycyjną, rzemieślniczą metodą gięcia drewna, dzięki której powstają wyjątkowe meble. Ich krzesła i fotele posiadają unikalny design, który nie przestaje być modny przez kolejne dekady.

Staranność i precyzja

Wyjątkowość mebli Fameg polega na staranności ich wykonania i precyzyjnej dbałości o każdy detal. W polskiej fabryce giętych mebli powstają małe dzieła sztuki, które posiadają uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo. Dzięki temu krzesła i fotele Fameg nadal mimo upływającego czasu stale odnajdują się we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Pasują wszędzie tam, gdzie szacunek do przyrody jest widoczną wartością.

 

Fameg.pl/produkty

Wyświetlanie 1–32 z 68 wyników

Producent

Cena

580,00 
925,00 
655,00 
455,00 
495,00 
515,00 
615,00 
1105,00 
1195,00