Tapeta Romance black&white

TECHNICZNIE: Tapeta jest podzielona na pasy (bryty): Wysokość: 280 cm Szerokość: 100 cm Podana cena dotyczy jednego brytu. Możliwość zamównienia tapety pokrytej laminatem. Laminat to satynowa powłoka na tapecie, chroniąca...
Dostawa do 10 dni roboczych
Kategorie:
karta produktu
Producent: Dekornik Dekornik

296,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

TECHNICZNIE:

Tapeta jest podzielona na pasy (bryty):

Wysokość: 280 cm

Szerokość: 100 cm

Podana cena dotyczy jednego brytu.

Możliwość zamównienia tapety pokrytej laminatem.

Laminat to satynowa powłoka na tapecie, chroniąca ją przed zabrudzeniami czy też utratą koloru. Laminat daje możliwość zmywania zabrudzeń ze ścian za pomocą mokrej ściereczki. Warstwa laminatu nie błyszczy się i wyglądem nie różni się od tapety bez laminatu. Różnica występuje jedynie w fakturze – tapeta z laminatem jest nieco bardziej śliska.

OPIS:

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapetę drukujemy w pasach szerokości 50 cm, które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA.

Uwaga, przed naklejeniem tapety – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.