Nobilis, czyli wytworne tkaniny i okładziny ścienne

Słowo Nobilis po łacinie oznacza gustowny, wytworny i wyróżniający się. To zupełnie zrozumiałe, ze właśnie pod tą nazwą Adolphe Halard otworzył w 1928 roku w Paryżu wysokiej jakości sklep z tkaninami i tapetami. Butik mieścił się butik przy Rue Bonaparte 29, pomiędzy kościołem Saint Germain des Pres a szkołą Beaux-Art. Halard rozpoczął współpracę z wieloma słynnymi artystami, w tym z romantyczną i znaną z „joie de vivre” Suzanne Fontan. Tym samym stał się twórcą, który przez swoje produkty wyrażał wrażliwość i delikatność ówczesnych artystów, To właśnie tak powstał duch Nobilis. W połączeniu z zamiłowaniem do szlachetnych tkanin Herlad stworzył markę, która do dziś uznawana jest za synonim klasy i nadzwyczajnego wdzięku. Marka Nobilis stanowi swoistą mieszankę unowocześnionej tradycji, kładąc nacisk na jakość barw, materiałów i niepowtarzalnych wzorów. Nie bez przyczyny ten francuski brand może poszczycić się międzynarodową sławą i uznaniem nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz.

Nobilis – francuska marka z tradycją

Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że Nobilis od 1980 roku Nobilis działa w wielu krajach Europy, w USA, a także na Bliskim Wschodzie. We Francji salony powstały w Lyonie i a Le Cannet. Obecnie kierownictwem zajmuje się Norman Halard. Z kolei nad wdrażaniem francuskiego szyku i elegancji do każdych kolejnych kolekcji czuwa ponad 200 doświadczonych specjalistów. Tkaniny i okładziny ścienne Nobilis doskonale wpisują we współczesne kanony, zdobiąc wnętrza zarówno luksusowych apartamentów, rezydencji, jak i hoteli, restauracji oraz biur. Warto wspomnieć jednocześnie, że wykwalifikowany zespół z ogromnym zaangażowaniem dba również o potrzeby klientów kontraktowych, w zakresie przygotowania ofert specjalnych, specyfikacji produktów, a także limitowanych wzorów na zamówienie.

Nobilis, czyli ponadczasowe formy ze smakiem

Unikalny, a przez to imponujący design oparty jest na klasycznych i ponadczasowych formach, zaprezentowanych w zupełnie niestandardowej odsłonie. Połączenie kreatywności z odpornością i najwyższą jakością w przypadku marki Nobilis okazało się kluczem do globalnego sukcesu! Perfekcyjne wykończenie przy zachowaniu pełnej funkcjonalności sprawiają, że oderwanie wzroku od tapet i tkanin tej francuskiej marki wydaje się czymś zupełnie niemożliwym i absurdalnym!

Strona producenta: https://nobilis.fr/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Filtry

Producent

Kolekcje

Cena