Tapety Wall&Deco – sztuka i funkcjonalność

O tapetach Wallanddeco słyszał już każdy miłośnik designu. Włoska firma Wall&Deco wyróżnia się w skali globalnej. Jej założycielem jest Christian Benini, który rozpoczął realizację niestandardowego pomysłu. Tapety Wallanddeco powstają dzięki współpracy z najlepszymi artystami świata designu. W ten sposób, dzieło sztuki graficznej, rysunek, obraz malarski lub fotografie są przekształcane w tapetę. Domy, mieszkania i pomieszczenia użytkowe stają się galerią sztuki w rozmiarze XXL. Motywy Wall & Deco są niezwykle oryginalne i różnorodne. Co ważne, tapety Wall and Deco odznaczają się także wysokim poziomem pod względem technologicznym. Materiały są miłe w dotyku i trwałe.

Dekoracje ścienne na wysokim poziomie

Firma produkuje również linię tapet WET SYSTEM przeznaczoną do wykończeń pomieszczeń o wysokim stopniu wilgotnośc. Z ich użyciem udekorować można łazienkę, hol budynku a nawet basen. O ich zastosowaniu i sposobie montażu możecie przeczytać w naszym wpisie “Wszystko o tapetach do łazienki“.

Powstała także niezwykła kolekcja Wall&Deco OUT SYSTEM – są to tapety przeznaczone do pokrycia elewacji. Warto bowiem zadbać również o design budynku od strony zewnętrznej. Zadbaliśmy, by nasza oferta odznaczała się szczególnym bogactwem produktów z górnej półki. Dlatego w naszym sklepie zakupić można dekoracje ścienne Wall & Deco z wszystkich kolekcji, a także tapety Wall&Deco z kolekcji Essential.

Esencja Design to miejsce, w którym bez trudu odnajdą Państwo inspirację do wykonania aranżacji na wysokim poziomie. W Esencja Concept Store można te luksusowe produkty nabyć i przystąpić do realizacji projektu. Wszystko, co konieczne do ziszczenia tych planów dostępne jest tutaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–32 z 1248 wyników

Producent