Winter Camou

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / Winter Camou


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Winter Camou to dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, bardzo designerskie tapety, wykonane z zastosowaniem wysokiej klasy materiału, tak by przyklejone do ściany w długiej perspektywie czasowej prezentowały swoje niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju cechy. Już na pierwszy rzut oka tapety w tym stylu robią wrażenie na odbiorcach. To starannie naniesione na białe tło zielone i brązowe liście, zależnie od wersji kolorystycznej tapety. Tylko naklejone na całą powierzchnię ściany wprowadzają do pomieszczenia nietuzinkowy klimat. To doskonały wzór chociażby do jadalni. Tak ekskluzywne tapety doskonale dopasują się do niebywale eleganckiej zastawy stołowej. Będą świetną dekoracją tego pomieszczenia. W stu procentach zastąpią obrazy.

tapeta  / Winter Camou


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.