X-Ploded

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej"...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / X-Ploded


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

X-Ploded to tapeta jak wiele innych, dostępna w dwóch opcjach kolorystycznych. Jest w końcu idealną tapetą dla miłośników kolorowej kratki. Ta jest akurat dość intensywnie barwna, gdyż łączy w sobie odcienie czerwieni, niebieskiego i różowego, a w drugiej wersji brązu, błękitu, żółci i oliwki. Wszystkie tak ekskluzywne tapety jak ta na zdjęciach, doskonale pasują do kuchni i jadalni. Świetnie prezentują się na niedużych ścianach, przeważnie począwszy od kuchennego blatu w górę. Motyw jaki prezentują te designerskie tapety powstał na mocy połączenia niedużych kwadratów i trójkątów. Wszystko to doskonale współgra ze sobą i tworzy estetyczną całość. Tapety w tej wersji wydają się takie klasyczne, a wnoszą do wnętrza tak niepowtarzalny styl.

 

tapeta / X-Ploded


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.