Zabudowa ELFA

Zabudowa ELFA

Producent: Elfa Elfa

Zabudowa ELFA

Od ponad sześćdziesięciu lat Elfa jest liderem i pionierem w dziedzinie przechowywania. Jesteśmy dumni, prezentując innowacyjne skandynawskie rozwiązania, dzięki którym znajdziesz miejsce dla każdego z Twoich drobiazgów. Miejsce przestronne, wygodne i piękne.

Jeśli potrzebujesz projektu i wyceny swojej garderoby zadzwoń lub napisz maila, a my wykonamy to gratis!

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Od ponad sześćdziesięciu lat Elfa jest liderem i pionierem w dziedzinie przechowywania. Jesteśmy dumni, prezentując innowacyjne skandynawskie rozwiązania, dzięki którym znajdziesz miejsce dla każdego z Twoich drobiazgów. Miejsce przestronne, wygodne i piękne. Jeśli potrzebujesz projektu i...
karta produktu
Podziel się:

Od ponad sześćdziesięciu lat Elfa jest liderem i pionierem w dziedzinie przechowywania. Jesteśmy dumni, prezentując innowacyjne skandynawskie rozwiązania, dzięki którym znajdziesz miejsce dla każdego z Twoich drobiazgów. Miejsce przestronne, wygodne i piękne. Miejsce, które uczyni Twój świat większym, a problemy z przechowywaniem – małymi. To przestrzeń, dzięki której będziesz cieszyć się pełnią życia.

Możliwe Style

CLASSIC – wytrzymały i elegancki system stalowy

Elastyczny system do przechowywania ułatwi Ci utrzymanie porządku przez całe życie. Na nasze trwałe elementy stalowe udzielamy 10 letniej gwarancji.

Décor – dla odrobiny luksusu

Décor jest ekskluzywną linią. Dostępny w kolorach brzozy, orzecha i bieli. Poczuj wyrafinowaną atmosferę w domu dzięki połączeniu drewna ze stalą.

UTILITY – inteligentne przechowywanie

Produkty Elfa Utility zostały zaprojektowane aby wykreować nową przestrzeń w domu – o istnieniu której do tej pory nawet nie wiedziałeś. Miejsce do kolekcjonowania I pokazywania najbardziej cennych przedmiotów, aby były dobrze zorganizowane.

Drzwi przesuwne na wymiar

Nasze eleganckie drzwi przesuwne, są robione na miarę i dopasują się do każdego zakątku Twojego domu, nadając mu unikalny charakter. Dobierz wypełnienia, które odwzorują twój indywidualny styl.

Wybór montażu

Mocowanie ścienne – System wieszany nasz najbardziej elastyczny system z minimalną ilością wierceń. Można go modyfikować w zależności od potrzeb.

Stojaki – System wolnostojący z koszami modułowy system stojaków z koszami stanowi alternatywę dla systemu wieszanego. Bez wiercenia otworów!

Wolnostojący – System freestanding nasz wolnostojący system podłogowy może być zarówno jedno jak i dwustronny. Można go wszędzie postawić bez potrzeby wiercenia!

Jeśli potrzebujesz projektu i wyceny swojej garderoby zadzwoń lub napisz maila, a my wykonamy to gratis!

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.