Kuchnie Xera

Kuchnie Xera

Producent: XERA XERA

Kuchnie Xera

Stal nierdzewna – to materiał, który w swoim naturalnym pięknie nie ma sobie równych. Nabiera blasku w otoczeniu innych naturalnych materiałów – drewna, kamienia, betonu. To wszystko znajdziesz w meblach kuchennych włoskiego producenta Xera, którego jesteśmy głównym dystrybutorem na terenie Polski.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:

Stal nierdzewna – to materiał, który w swoim naturalnym pięknie nie ma sobie równych. Nabiera blasku w otoczeniu innych naturalnych materiałów – drewna, kamienia, betonu. To wszystko znajdziesz w...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Podziel się:

Stal nierdzewna to materiał, który w swoim naturalnym pięknie nie ma sobie równych. Nabiera blasku w otoczeniu innych naturalnych materiałów – drewna, kamienia, betonu. Meble kuchenne włoskiego producenta Xera wyprzedzają trendy, ich wyrafinowane wzornictwo idzie w parze z perfekcyjnym wykonaniem oraz włoskim wyczuciem piękna i stylu. Są to kuchnie zaawansowane technologicznie, wyrafinowane i oryginalne.

Same zalety:

Korpusy mebli kuchennych Xera wykonuje się ze stali nierdzewnej. Są higieniczne, wytrzymałe i odporne na zniszczenia.

Różnorodność:

Xera w swojej ofercie posiada różne wykończenia blatów i frontów – satynowy, matowy, błyszczący, fornirowany, a także fronty szafek z betonu. Firma proponuje także blaty ze stali nierdzewnej zespolone z płytą grzewczą oraz różnego radzaju pojemnikami i deskami do krojenia.

Kuchnie Xera znane są na całym świecie ze swojej jakości, solidności wykonania, a także niepowtarzalnego designu włoskiego projektanta Daniele Lo Scalzo Moscheri. 

Realizacje kuchenne Xera znajdują się w wielu pismach branżowych na całym świecie, m.in. w zbiorze najbardziej cenionych projektów i nadchodzących trendów w designie – YearBook Kitchen/Bath.

Strona producenta: https://www.xeraonline.com/en/

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.