Sofy na wymiar

SOFA SZYTA NA MIARĘ

Sofa na wymiar stworzona pod nasze indywidualne wymagania? Teraz to nie problem. Jeśli szukamy sofy do salonu, która będzie wyjątkowa pod względem wymiarów czy kształtu, to najwygodniej, jeśli stworzymy ją sami. Wybór idealnej sofy pozwoli nam perfekcyjnie podzielić salon na strefy.

Wygoda i elegancja

Gdy przychodzi czas, by wybrać sofę idealnie pasującą do naszego salonu, każdy z nas musi zmierzyć się z trudnym wyborem. Salony meblowe przepełnione są sofami podobnymi do siebie, w tym samym stylu i z podobnych materiałów. Jeśli chcemy postawić na oryginalność, musimy spędzić wiele godzin, szukając odpowiedniej w Internecie lub stworzyć swoją wymarzoną sofę samemu.

Gdzie stworzyć sofę na wymiar

Esencja Design Sp. z o.o. od lat wykonuje meble na zamówienie, które dopasowane są do wymagań i potrzeb indywidualnych każdego klienta. Mamy szerokie doświadczenie w tworzeniu nie tylko narożników i foteli. Tworzymy również sofy, łóżka, a nawet stoły.
Nasi klienci, odwiedzając nasz showroom, mogą sprawdzić przykładowe projekty. Tam też z chęcią zaprezentujemy szeroką gamę materiałów, z których tworzymy meble na wymiar.

Wyjątkowe sofy na wymiar

Jakość to nie tylko wyjątkowy design, ale przede wszystkim materiały najwyższej jakości. W sofie liczy się nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność i wygoda. Sofa jest meblem, który jednoczy rodziny. Musi być przygotowana nie tylko na wspólne oglądanie telewizji, czytanie książek i odpoczynek. Czasem wykorzystywana jest nawet jako miejsce, w którym spożywamy posiłki.

Wymarzona sofa na wymiar łączy w sobie wszystkie te funkcje, a ponadto zmienia się w wygodne miejsce do spania, gdy odwiedzą nas znajomi. Ponadto sofy, które w Esencja Design tworzymy z marzeń naszych klientów, są łatwe w utrzymaniu ich w czystości. Możemy więc powiedzieć, że są to sofy idealne.

Zanim zamówimy sofę na wymiar

Sofa jest najważniejszym meblem w pokoju dziennym. Dlatego, zanim zdecydujemy się na tą jedną jedyną, musimy zastanowić się, czego od niej oczekujemy. Co jest ważne dla projektantów?

  • wymiar sofy
  • czy będzie posiadała funkcję spania
  • jaki będzie kolor
  • jakiego materiału użyjemy
  • jakie posiada wypełnienie

Luksus i praktyka – sofy na zamówienie

Luksusowa sofa nie tylko stworzona jest z najwyższej jakości materiałów i idealnie oddaje charakter pomieszczenia. To także mebel łatwy do utrzymania w czystości. Plamoodporne materiały, które niezawodnie sprawdzą się przy dzieciach lub zwierzętach domowych, sprawiają, że sofa będzie w idealnym stanie służyła domownikom przez wiele lat. Pomogą w tym kolory i kształty, które podkreślą nasze upodobania, zapewnią sofie ponadczasowy design.
W tym, by nasza sofa na wymiar mogła nam w idealnym stanie służyć latami, pomoże specjalna powłoka plamoodporna. Dzięki niej nawet najtrudniejsze do zmycia plamy zejdą za pomocą wilgotnej ściereczki.

Z pewnością sofa na wymiar, którą sami zaprojektujemy z pomocą ekspertów z Esencja Design, będzie meblem przykuwającym uwagę, niepowtarzalnym i spełniającym nasze wymagania. Dlatego warto wybrać się do shoow roomu firmy, by na własne oczy zobaczyć, jak wygląda współpraca z projektantami Esencji.

 

W celu otrzymania wyceny pod projekt proszę o kontakt mailowy: paulina@esencjadesign.pl

W celu umówienia spotkania w naszym showroomie prosimy o kontakt telefoniczny: +48 795 880 884 lub mailowy: info@esencjadesign.pl