NOBILIS

Nobilis, czyli wytworne tkaniny i okładziny ścienne

NOBILIS: łaciński przymiotnik nobilis: szlachetny, dystyngowany, w dobrym guście. Tę nazwę wybrał założyciel firmy Adolphe Halard w 1928 roku, otwierając butik przy 29 Rue Bonaparte, pomiędzy kościołem Saint Germain des Pres a szkołą Beaux-Arts. Otaczając się wieloma znanymi artystami, w tym Suzanne FONTAN, która była znana ze swojego "joie de vivre '' i romantycznego stylu, został redaktorem tapet i tkanin: narodził się duch NOBILIS, łącząc zaktualizowaną tradycję i ulubione z wielką troską o jakość kolorów, materiałów i rysunków. Jakość i wysokiej klasy wykończenie produktów i usług szybko przyniosło firmie NOBILIS międzynarodową renomę.

Nobilis – francuska marka z tradycją

Od 1980 roku firma NOBILIS została założona w krajach europejskich, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. We Francji w Lyon i Le Cannet otwarto showroomy inspirowane tym w Paryżu. Obecnie firma NOBILIS, obecna w ponad 30 krajach na całym świecie, prowadzona przez Normana Halarda, wraz z 200 pełnymi pasji pracownikami, uosabia elegancję francuskiego ducha.

 

Marka Nobilis stanowi swoistą mieszankę unowocześnionej tradycji, kładąc nacisk na jakość barw, materiałów i niepowtarzalnych wzorów. Nie bez przyczyny ten francuski brand może poszczycić się międzynarodową sławą i uznaniem nawet najbardziej wymagających projektantów wnętrz. 

Tkaniny i okładziny ścienne Nobilis doskonale wpisują we współczesne kanony, zdobiąc wnętrza zarówno luksusowych apartamentów, rezydencji, jak i hoteli, restauracji oraz biur. Warto wspomnieć jednocześnie, że wykwalifikowany zespół z ogromnym zaangażowaniem dba również o potrzeby klientów kontraktowych, w zakresie przygotowania ofert specjalnych, specyfikacji produktów, a także limitowanych wzorów na zamówienie.

Nobilis, czyli ponadczasowe formy ze smakiem

Unikalny, a przez to imponujący design oparty jest na klasycznych i ponadczasowych formach, zaprezentowanych w zupełnie niestandardowej odsłonie. Połączenie kreatywności z odpornością i najwyższą jakością w przypadku marki Nobilis okazało się kluczem do globalnego sukcesu! Perfekcyjne wykończenie przy zachowaniu pełnej funkcjonalności sprawiają, że oderwanie wzroku od tapet i tkanin tej francuskiej marki wydaje się czymś zupełnie niemożliwym i absurdalnym!

Strona producenta: https://nobilis.fr/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Filtry

Producent

Kolekcje

Cena