Tapeta Le Carré Wall&Deco to odważny manifest współczesnego designu. Geometryczna kompozycja zamienia ścianę w artystyczną instalację. Nieregularne figury, rozrzucone jak nowoczesna mozaika, wprowadzają energię, ruch i elegancję. To propozycja dla miłośników minimalizmu i modernizmu, którzy szukają mocnego, lecz wyrafinowanego akcentu.
Największą zaletą Le Carré jest realizacja na wymiar. Wzór skaluje się do Twojej ściany, więc kompozycja jest spójna i bez strat. Możesz wybrać podłoże winylowe na flizelinie. Na przykład dostępna jest wersja o subtelnej, ziarnistej strukturze, która dodaje głębi i szlachetności. Ponadto do łazienek, kuchni i stref SPA oferujemy wariant WET SYSTEM™ – wodoodporny i łatwy w czyszczeniu.
- Dopasowanie na wymiar gwarantuje brak kompromisów.
- Materiały odporne na wilgoć i zabrudzenia.
- Wyrazisty rysunek porządkuje przestrzeń i jednocześnie dodaje dynamiki.
Le Carré świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni czy gabinecie. Świetnie działa też w przestrzeniach komercyjnych: lobby hotelowym, biurze czy restauracji. Tam zapewni efekt „wow” i trwałość. Jednak tapeta nada charakter także niewielkim wnętrzom.
Wybierasz design z kolekcji Contemporary marki Wall&Deco – producenta cenionego za jakość i odważne wzornictwo. Kolorystykę można dopasować do projektu, aby idealnie współgrała z Twoją paletą. Postaw na Le Carré, jeśli chcesz nadać wnętrzu nowoczesny, autorski sznyt. Teraz jest najlepszy moment, by przejść od inspiracji do projektu, który przyciąga spojrzenia.
Założycielem włoskiej firmy Wall&Deco jest Christian Benini, który rozpoczął realizację niestandardowego pomysłu – stworzenie tapet niczym dzieła sztuki.
Tapety Wallanddeco powstają dzięki współpracy z najlepszymi artystami świata designu. W ten sposób dzieło graficzne, rysunek, obraz malarski czy fotografia są przekształcane w tapetę. Same motywy Wall & Deco są niezwykle oryginalne i różnorodne.
Każda grafika kadrowana jest pod konkretny wymiar ściany, a bezpłatna wizualizacja przesyłana do Klienta.
Dlatego też każdy projekt jest wyceniany indywidualnie pod mailem: info@esencjadesign.pl
Tapety Wall&Deco dzielimy na 4 kategorie:
- NORMAL – tzw. tapety pokojowe do zastosowania wewnątrz pomieszczeń suchych
- WET SYSTEM – tapety łazienkowe do zastosowania w pomieszczeniach mokrych, np. pod prysznicem, przy wannie
- OUT SYSTEM – tapety do zewnętrznego zastosowania, np. na elewacji budynku
- ESSENTIAL – tapety z rolki do zastosowania wewnątrz pomieszczeń suchych
tapeta z kolekcji NORMAL 2024
materiał do wyboru: CWC/Bronzage (podłoże winylowe) lub CWC-ECO (podłoże ekologiczne)
Grafiki z kolekcji NORMAL, WET oraz OUT można stosować zamiennie.
Cała kolekcja dostępna na stronie Producenta: www.wallanddeco.com