Otwórz wnętrze na widok z siódmego piętra. Tapeta Seventh Floor Wall&Deco przenosi ponad korony palm prosto w miękki błękit nieba i uspokajający rytm natury.
Projekt Christiana Beniniego łączy współczesną wrażliwość z motywem majestatycznych palm. Powstaje wielowarstwowa głębia i gra światła, jak w kadrze z tropikalnej wyspy lub śródziemnomorskiego kurortu.
Paleta kolorów to subtelne zielenie, turkusy i błękity, przełamane beżem i kością słoniową. Motyw nawiązuje do dawnej majoliki i tworzy malarski pejzaż. Optycznie powiększa przestrzeń i nadaje jej lekkości.
Tapeta sprawdzi się w różnych wnętrzach. Na przykład w salonie, sypialni, reprezentacyjnym holu czy eleganckim biurze. Ponadto świetnie podkreśli klimat hoteli i restauracji, gdzie ważny jest efekt „wow” bez nadmiaru form.
- Materiał: d.ecodura – bio-vinyl na flizelinie.
- Bez PVC. Odporna na zmywanie i codzienne użytkowanie.
- Montaż szybki i czysty – klej nakłada się na ścianę.
- Wybór tekstury: płócienna lub ziarnista, piaskowa.
- Wersja WET-System pozwala stosować tapetę w strefach narażonych na wilgoć.
- Produkcja na zamówienie i dopasowanie do wysokości Twojej ściany.
To także świadomy wybór jakości i ekologii. Jednak nie rezygnuje z trwałości. Tapeta wygląda perfekcyjnie, gdy wzór dopasowano do wymiarów ściany.
Stwórz prywatną oazę spokoju jednym zdecydowanym gestem. Zamów Seventh Floor i poczuj różnicę każdego dnia.
Założycielem włoskiej firmy Wall&Deco jest Christian Benini, który rozpoczął realizację niestandardowego pomysłu – stworzenie tapet niczym dzieła sztuki.
Tapety Wallanddeco powstają dzięki współpracy z najlepszymi artystami świata designu. W ten sposób dzieło graficzne, rysunek, obraz malarski czy fotografia są przekształcane w tapetę. Same motywy Wall & Deco są niezwykle oryginalne i różnorodne.
Każda grafika kadrowana jest pod konkretny wymiar ściany, a bezpłatna wizualizacja przesyłana do Klienta.
Dlatego też każdy projekt jest wyceniany indywidualnie pod mailem: info@esencjadesign.pl
Tapety Wall&Deco dzielimy na 4 kategorie:
- NORMAL – tzw. tapety pokojowe do zastosowania wewnątrz pomieszczeń suchych
- WET SYSTEM – tapety łazienkowe do zastosowania w pomieszczeniach mokrych, np. pod prysznicem, przy wannie
- OUT SYSTEM – tapety do zewnętrznego zastosowania, np. na elewacji budynku
- ESSENTIAL – tapety z rolki do zastosowania wewnątrz pomieszczeń suchych
tapeta z kolekcji NORMAL 2022: Seventh Floor
designer: Christian Benini
materiał do wyboru: CWC/Bronzage (podłoże winylowe) lub CWC-ECO (podłoże ekologiczne)
Grafiki z kolekcji NORMAL, WET oraz OUT można stosować zamiennie.
Cała kolekcja dostępna na stronie Producenta: www.wallanddeco.com