Niezwykłe tapety nie tylko do salonu

Jak wybrać oświetlenie do każdego pomieszczenia?

Trendy w dziedzinie aranżacji wnętrz zmieniają się bardzo dynamicznie. Ostatnimi czasy coraz większą popularność zyskują tapety ścienne, które dzięki rozwoju technologii druku i grafiki przeżywają swój prawdziwy renesans. Oryginalnie zdobienia ścian nadają wnętrzu uroku. Nietuzinkowym wyborem są tapety  Wall&Deco oraz Inkiostro Bianco, które zyskują coraz większą przychylność osób ceniących sobie wyjątkowy design i oryginalne rozwiązania.

Tapety włoskich projektantów stanowią nieograniczoną bazę artystycznych wzorów – zarówno klasycznych, jak i nowatorskich. Mogą przedstawiać zarówno antyczny stiuk, jak i płaskorzeźbę, fotografię, mozaikę, kolaż, drewno, panel, czy też grafikę. Motyw, który prezentują może być inspirowany naturą, tradycją, sztuką, życiem codziennym, jak i współczesną kulturą wielkich miast. Minimalizm warto przełamać wyrafinowanym wzorem, który nada charakter całemu pomieszczeniu.

Wall&Deco oraz Inkiostro Bianco to nie tylko tapety ścienne, ale również łazienkowe i podłogowe, które dzięki zastosowaniu włókna szklanego mogą zastąpić tradycyjną glazurę na ścianach, a nawet gres na podłodze. Wówczas nasze projektowanie nie ma już żadnych ograniczeń. Jedynym ograniczeniem może być nasza wyobraźnia.

Print Friendly, PDF & Email
 
« powrót