Spełniamy niespełnione potrzeby architektów

Jak wybrać oświetlenie do każdego pomieszczenia?

Lubisz kupować wszystko w jednym miejscu? Jest to na pewno duża oszczędność czasu, a czasami nawet i pieniędzy. Potrzeby architektów znamy z własnych doświadczeń, ponieważ także często wcielamy się w tę rolę i od podstaw tworzymy aranżacje wnętrz dla naszych klientów.

 

Co uszczęśliwia architektów i projektantów wnętrz?

Architekci i projektanci wnętrz to grupa ludzi o bardzo specyficznych wymaganiach. Umiejętność przysłowiowego wejścia w cudze buty pozwala nam w prawidłowy sposób odczytać ich potrzeby. Oto lista elementów, które naszym zdaniem uszczęśliwiają tę grupę zawodową:
Szeroki wybór produktów – aby ograniczała nas tylko wyobraźnia;

  • Dostęp do plików 3D – aby lepiej zwizualizować swoją koncepcję i zyskać pewność, że dany produkt pasuje do naszej wizji;
  • Tekstury do pobrania – aby jeszcze lepiej móc zobrazować “co poeta ma na myśli”
  • Wysoka jakość produktów – abyśmy nie musieli się wstydzić przed zleceniodawcą, że coś rozpada się zaraz po upływie okresu gwarancji;
  • Produkty światowych marek – aby móc zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów;
  • Szkolenia – aby nikt nie musiał zgadywać, co do czego służy i aby każdy mógł poznać pełne zastosowanie oraz wszystkie funkcje produktów;
  • Showroom – aby czciciele szkiełka i oka mogli zobaczyć nasze cuda osobiście;
  • Eventy branżowe – miło jest się spotkać z innymi specjalistami i wymienić doświadczeniami.

Doceniamy i rozumiemy istotę każdego z tych punktów. Dlatego każdy z nich to element obowiązkowy przy współpracy z firmą Esencja Design.
Gdyby jednak było mało i komuś czegoś brakowało, nasze głowy i umysły są otwarte, a uszy nasłuchują każdej najdrobniejszej sugestii. Wszystko po to, by być elastycznymi i móc natychmiast odpowiadać na niespełnione potrzeby.

 

Czy z Esencja Design można zaprojektować każde pomieszczenie?

Tak, tak i jeszcze raz tak. Można u nas znaleźć elementy potrzebne zarówno do salonu, jak i do kuchni, łazienki czy sypialni. Zapewniamy szeroką ofertę mebli oraz dodatków w różnych stylach, w różnych wariantach kolorystycznych, o różnych teksturach, wykonanych z całej gamy tworzyw i materiałów – wszystko czego tylko dusza architekta i projektanta wnętrz może zapragnąć.
Ponadto, zawsze służymy radą i pomożemy wybrać takie przedmioty, które mieszczą się w budżecie zleceniodawcy i przewyższają jego najśmielsze oczekiwania.

Print Friendly, PDF & Email
 
« powrót