Chartres

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Chartres


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Drobne figury geometryczne rozmieszczone na białym tle, układające się w dodatku na kształt dużego koła, to obraz jaki przedstawiają tapety Chartres. Zostały zaprojektowane w dwóch wersjach kolorystycznych, a mianowicie w czarno-białej i kolorowej. Są to przede wszystkim ekskluzywne tapety, które mają nie tylko wyszukany wzór, ale i jednocześnie wyróżniają się wysokiej jakości wykonaniem. W ten sposób powstały designerskie tapety, niezastąpione w nowoczesnym mieszkaniu. Będą idealną dekoracją pomieszczeń mieszkalnych, a nawet komercyjnych. Wniosą do wnętrza wyjątkowy klimat i jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Wpasują się w każde otoczenie, a przede wszystkim w meble o eleganckim stylu, bez względu na kolorystykę.

tapeta / Chartres


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.