Tapety zewnętrzne – rewolucja w wykańczaniu elewacji

Seria tapet z oferty out system to jedna z propozycji marki wall&deco, tym razem stworzona z myślą o aranżacji ścian zewnętrznych. Inspiracją do stworzenia kolekcji stała się sztuka uliczna, która potrafi odmienić ponure, szare, betonowe ściany w barwne, trójwymiarowe obrazy. Włoski producent tych wyjątkowych tapet to światowy lider w dziedzinie dekoracji ściennych, a same tapety są znane i cenione na całym świecie. Powstały, by być ozdobą budynków mieszkalnych, hotelowych oraz biurowych i stały innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych materiałów wykończeniowych, a zarazem oryginalnym sposobem na stworzenie dekoracji, która wyróżni się z tłumu w każdym miejscu bez względu na swoją wielkość i wybrany wzór czy kolor.

Tapety walldeco out system – oryginalna i funkcjonalna ozdoba elewacji

Tapety out system to nowoczesny i innowacyjny sposób na wykańczanie ścian zewnętrznych oraz elewacji budynków o niesamowitych walorach dekoracyjnych. Wyróżnia je przede wszystkim oryginalne wzornictwo, ale też funkcjonalność oraz uniwersalne zastosowanie. Można je położyć w dowolnym miejscu, sprawdzą się zarówno w miejscach prywatnych, jak i przestrzeni publicznej. Out System można zastosować na ścianie frontowej, przy tarasie lub patio, a nawet na całym budynku – w zależności od potrzeb, gustu i wyobraźni. Dodatkową zaletą tapet zewnętrznych jest łatwość montażu i możliwość zastosowania na różnych typach powierzchni. Tapety z serii out system nadają się do montażu na ściany betonowe, tynki cementowe, a także na płyty kartonowo-gipsowe oraz izolację termiczną.

Tapety zewnętrzne marki wall&deco powstają z tkaniny z włókna szklanego i składają się z podkładu oraz transparentnej warstwy wykończeniowej, a do ich produkcji wykorzystywane są trwałe materiały wysokiej jakości oraz specjalistyczne farby drukarskie. Dzięki tremu niestraszne są im zmiany pogody i niekorzystne warunki atmosferyczne, nie zagrażają im też żadne uszkodzenia mechaniczne. Tapety są nie tylko w pełni odporne na deszcz, żółknięcie i rozdarcia czy zadrapania, ale też mają całkowicie zmywalną i jednocześnie odporną na zabrudzenia oraz osiadanie pyłu i kurzu powierzchnię o właściwościach antysmogowych.

Tapety wall&deco out system to rozwiązanie, które jest świetną alternatywą dla tradycyjnych elewacji i pozwala w szybki sposób stworzyć spektakularny efekt. Pomogą stworzyć oryginalną, niebanalną i nietuzinkową dekorację ścienną oraz wyróżnić dom spośród sąsiednich budynków. Można z ich pomocą tworzyć dowolne kompozycje, od klasycznych i stonowanych wzorów, po bardziej odważne, wielobarwne dekoracje.

W naszym sklepie oferujemy naprawdę szeroką gamę tapet z serii out system. Kolekcja obejmuje różnorodne wzory i warianty kolorystyczne, dzięki temu można je dopasować do każdego stylu i dowolnej aranżacji. Są doskonałym tłem dla bujnej roślinności i świetnie prezentują się w towarzystwie oświetlenia zewnętrznego. Mogą stać się elementem dekoracji elewacji w nowoczesnym, industrialnym stylu lub stworzyć aranżację w stylu romantycznej, toskańskiej willi.

Wyświetlanie 1–32 z 101 wyników

Producent