Wybierz odpowiedni zlewozmywak do swojej kuchni

W ofercie FRANKE możemy znaleźć zlewozmywaki z: Fragranitu, stali szlachetnej, Fraceramu i Tectonite.

Fragranit – materiał wyprodukowany jest w 80% z naturalnego granitu, którego głównym składnikiem jest kwarc. To jeden z najtwardszych materiałów występujących w przyrodzie, po diamencie, rubinie i topazie. Pozostałe 20% składu stanowi spoiwo akrylowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością.

Zlewozmywak z Fragranitu, dzięki swoim właściwościom jest wytrzymały, odporny na zaplamienia oraz na wysoką temperaturę. Zabezpieczony jest technologią Sanitized. Zawarte w niej szkło fosforanowe z dodatkiem srebra ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów o 99%, a to oznacza wysoki poziom higieny.

Stal szlachetna – Klasyczny materiał, odporny na szeroki zakres temperatur, bardzo higieniczny i zapewniający ponadczasową estetykę. Stal szlachetna stosowana przez Franke charakteryzuje się szczególnie wysoką zawartością niklu i chromu, co sprawia, że jest równie odporna na wysokie, jak i niskie temperatury.

Fraceram – materiał twardszy niż metal, odporny na zarysowania i  niezwykle higieniczny. Ceramikę cechuje naturalność, styl i zaskakująca praktyczność. Poprzez zastosowanie szkliwa zapobiegającego osadzaniu się brudu, wszelkie zabrudzenia, jak plamy po herbacie czy czerwonym winie, znikają po ich przemyciu wodą z odrobiną detergentu.

Tectonite – jest to nowy syntetyczny materiał, wyjątkowo odporny na wysokie temperatury i doskonale radzi sobie z drganiami. Dzięki specjalnej powłoce na powierzchni, zlewozmywak z Tectonite® jest zabezpieczony przed uporczywymi plamami i bakteriami. Tectonite® jest bardzo odporny na uderzenia.

Wyświetlanie 1–32 z 87 wyników

Producent

Cena