Die Blaue Riter

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej"...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Die blaue reiter


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Die Blaue Riter to stylowe, ekskluzywne tapety o wzorze przypominającym postać ogromnych, bardzo kolorowych kwiatów. Tapety pod daną nazwą dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Ze względu na połączenie tak różnorodnych kolorów, doskonale dopasowują się niemalże do każdego pomieszczenia i wystroju jaki w nim panuje. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i komercyjnych. Warto podkreślić, iż są to dość artystyczne tapety, wykonane w oparciu o starannie dopracowane projekty. Wnoszą do wnętrza radość i niepowtarzalny styl. Korzystnie będzie okleić nimi nieduże ściany pomieszczenia. Tak designerskie tapety będą dobrze komponować się z białymi ścianami, a także z meblami w tym samym kolorze.

tapeta / Die blaue reiter


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.