Granfondo

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / Granfondo


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Granfondo to doskonała tapeta dla miłośników kolarstwa i tych, którzy lubią rowery. Tak starannie dopracowany rower widniejący mogłoby się wydawać na wielkiej kartce bloku przeznaczonego do rysunków technicznych, to niezwykła kompozycja i zarazem ekskluzywne tapety przeznaczone do różnego typu wnętrz. Można je zastosować w pokoju dziecka, w salonie jeżeli taki klimat ma tworzyć. Na pewno tak designerskie tapety sprawdzą się w pokoju miłośników kolarstwa, którzy są pasjonatami dwóch kółek. Bez względu na to w jakim pomieszczeniu się znajdą, będą doskonałą ozdobą wnętrza. Szczególnie przypadną do gustu osobom, które mają cokolwiek wspólnego z rysunkiem technicznym. Bo tak też wyglądają wspomniane tapety.

tapeta  / Granfondo


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

 

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.