Komoda Raggio 240cm – w 6 kolorach

Komoda Raggio 240cm – w 6 kolorach

Producent: MIDSTY MIDSTY

10670,00 

Poprzednia najniższa cena: 10670,00 .

SKU: Brak danych Kategoria: Producent:
Poszukujesz designerskiej komody RTV? Z przyjemnością przestawiamy projekt Raggio, stworzony do wyrażania tradycji w nietuzinkowym wydaniu. Korzystając ze szlachetnego drewna – dębu i orzecha, zaprojektowano mebel estetyczny, a jednocześnie dowodzący o...
Dostawa 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Podziel się:

Poszukujesz designerskiej komody RTV? Z przyjemnością przestawiamy projekt Raggio, stworzony do wyrażania tradycji w nietuzinkowym wydaniu. Korzystając ze szlachetnego drewna – dębu i orzecha, zaprojektowano mebel estetyczny, a jednocześnie dowodzący o jego pewności siebie. Kolorystyczne połączenie drewnianych frontów z nieskazitelną czarną barwą korpusów.

Minimalizm szybko stał się nową filozofią i językiem współczesnego świata. Jednak znajduje się w nim miejsce na odrobinę unikalności. Natura, której jesteśmy częścią, pozwala nam doświadczyć widoku fantastycznych efektów świetlnych. Wyobraźmy sobie przeciskające się przez żaluzje promienie słońca, które padają na ścianę, delikatnie załamując światło. Nie dajmy zniknąć sztuce, tylko dlatego, że technologia ją wyprzedziła. W MiDSTY wierzymy, że osiągnięcie efektu piękna wymaga ogromnej pracy – zamieńmy marzenia w rzeczywistość.

Wymiary: 240 x 70 x 40 cm

Dostępny w 6 kolorach: dąb, orzech, bordo, zieleń, gafit, róż

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.