Pina colada

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej"...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta / Pina colada


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Tapety Pina colada prezentują niepowtarzalny wzór tworzony przez różnorodne figury i elementy łączone w stylowo zaprojektowany motyw. Tapety dostępne pod daną nazwą zostały wykonane w dwóch wersjach kolorystycznych, jak czarno-biała i kolorowa. Pierwsza z nich stonuje wystrój wnętrza i doda mu elegancji. Druga wersja rozświetli i rozpromieni nudne pomieszczenie. Obie to designerskie tapety, wykonane jedynie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiału. Starannie zaprojektowane sprawiają, że prezentują się na ścianie jako ekskluzywne tapety, doskonale dekorując każde wnętrze, a przede wszystkim przestronny salon. Tak niewielkim wysiłkiem można nadać swoim wnętrzom nietuzinkowy charakter i jedyny w swoim rodzaju styl, jakiego nie zapewni inna dekoracja.

tapeta / Pina colada


designer / Talva Design


Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.