Reef

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji "łazienkowej" (OUT...

Dostawa do 6 tygodni
Kategorie:
karta produktu
Producent: Wall&Deco Wall&Deco

Wall & Deco jest włoską firmą, która specjalizuje się w tapetach do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Wszystkie kolekcje Wall & Deco można zamawiać również w wersji “łazienkowej” (OUT SYSTEM WET).

tapeta  / Reef


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Produkt dostępny na zamówienie

Kategoria: Producent:
Podziel się:

Reef to nazwa bardzo charakterystycznych tapet, które zostały wykonane z użyciem jedynie wysokiej jakości materiałów, na tle dostępnym w dwóch wersjach kolorystycznych. Tapety prezentują chaotycznie przebiegające linie niczym delikatne i solidnie poplątane gałązki. To typowo designerskie tapety, prezentujące niebywały i jedyny w swym rodzaju styl. Tapety zaprezentowane na zdjęciach pasują wyłącznie do luksusowych wnętrz. Dobrze komponują się z nowoczesnymi meblami, szczególnie w białym kolorze. Te ekskluzywne tapety powiększają optycznie każde pomieszczenie, nadając mu specyficznego charakteru. Najlepiej prezentują swoje atuty w pomieszczeniach przestronnych, gdzie ściana w tym wykonaniu jest w pełni odkryta i bez problemu widoczna dla oka przebywających w nich ludzi.

tapeta  / Reef


designer / Talva Design

Wycena tapet Wall&deco jest wykonywana pod konkretny wymiar ściany.

Print Friendly, PDF & Email

100% DESIGN

Inspirujące produkty najlepszych producentów.

WYGODNE PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności przelewem i kartami za pośrednictwem serwisu PayU.

DARMOWA DOSTAWA

Na terenie Polski, dla zamówień powyżej 1000 zł.

ZAKUPY BEZ RYZYKA

14 dni na zwrot, bez podania przyczyny.