Black Friday – promocje na produkty wystroju wnętrz

Jak wybrać oświetlenie do każdego pomieszczenia?

Black Friday, ogłoszony międzynarodowym “świętem wyprzedaży” przypadł na 27 listopada i stanowi oficjalny początek sezon zakupów przed Świętami. W związku z niezwykłą popularnością tego święta, od kilku lat sukcesywnie obchodzone jest ono również w większości sklepów w całej Polsce. Jak najlepiej skorzystać z promocji w Black Friday, aby odmienić wystrój wnętrza całego mieszkania? Przekonaj się z nami.

 

Wystrój w stylu Boho

Estetycznie zaprojektowane wnętrze pomieszczenia ma szczególne znaczenie jeżeli chodzi o późniejsze funkcjonowanie. Przykładamy dużo uwagi w odpowiedni dobór mebli oraz ich odpowiednie umiejscowienie w pokoju, co przekłada się na nastrój “domowego ogniska”. Na przestrzeni ostatnich lat obserwowany jest znaczny wzrost popularności wystroju wnętrza w stylu Boho, który każdy pokój wypełni wyżej wspomnianym klimatem!

Jego nieodłącznym elementem są wiklinowe meble, które swoją prostotą przyciągają znaczną liczbę odbiorców. Idealnym tego przykładem jest stolik z wikliny, w perfekcyjny sposób łączący się z odcieniami bieli i zieleni. Dzięki unikatowemu designowi wypełni on każde pomieszczenie atmosferą relaksu i spokoju, pożądaną po dniu spędzonym w pracy.

W związku z Black Friday warto się w go zaopatrzyć również ze względów kolorystycznych – wiklinowy brąz to ciepła barwa, o którą powinniśmy zabiegać w naszym mieszkaniu.

STOLIK Z WIKLINY – HKlivin

 

 

Nietuzinkowa lampa

Oprócz wyżej wspomnianego stolika, Black Friday jest idealną okazją do zaopatrzenia się w dodatkowe źródło oświetlenia w pokoju. Szczególną uwagę warto zwrócić na lampy z drewnianą podstawą, które w połączeniu z meblami wiklinowymi stanowić będą idealne połączenie. Prawidłowe oświetlenie pokoju ciepłą barwą potrafi nas głęboko zrelaksować i wyciszyć, co dodatkowo skłania do zakupu tego elementu wystroju wnętrza.

Lampa podłogowa EVEREST 4-NOŻNA

Lampy stołowe oraz podłogowe marki It’s about ROMI z nowej kolekcji GOOD&MOJO, dostępne w sklepie internetowym Esencja Design posiadają również dodatkową zaletę – lniany abażur. Ten element to kolejne nawiązanie do stylu Boho, czerpiącego inspiracje z dalekich kultur, łącząc się jednocześnie ze skandynawskim, stonowanym designem. W Esencja Design, z okazji Black Friday przeceniony został cały wachlarz lamp EVEREST, w różnych wariantach i odcieniach kolorystycznych.

Świeczniki źródłem odprężenia

Elementem wystroju wnętrza niewątpliwie wprowadzającym nas w stan głębokiego relaksu są świece, wypełniające całe mieszkanie klimatem “domowego ogniska”. Aby dodatkowo wzmocnić cały nastrój przez nie wprowadzany, z okazji Black Friday warto wyposażyć się w nietuzinkowe świeczniki! Zestaw tego rodzaju elementów niesie ze sobą szereg korzyści, takich jak:

  • ochrona przed spadającym woskiem
  • wzmocnienie ciepłej barwy ognia
  • urozmaicenie wystroju pomeiszczenia

 

Wspomniany wcześniej styl Boho również zaznaczył swoją obecność, szerząc popularność świeczników w kolorze kasztanowym. Umieszczając je na jednym z wiklinowych stolików, każdy wieczór spędzony w przydomowym zaciszu będzie wyjątkowy.

 

Sofa najlepszym zakupem w Black Friday

Po ciężkim dniu jedyne, o czym marzymy, jest chwila upragnionego odpoczynku w salonie na wygodnej i oryginalnie zaprojektowanej sofie. Tak jak głosi tytuł tego nagłówka, zakup tego elementu wystroju wnętrza jest bezsprzecznie najlepszym pomysłem w Black Friday!

Jednym z głównych powodów takiego stanu rzeczy są największe przeceny w całym roku, którą objęte są także sofy. Właściwie dobrana urozmaicać będzie wnętrze każdego salonu, czyniąc go jedynym w swoim rodzaju. Sklepy internetowe oferują szeroki wachlarz kolorystyczny, jednak najlepszym wyborem jest klasyka w postaci czerni, szarości i brązu. Przed przystąpieniem do zakupu należy szczegółowo zmierzyć wymiary danego mebla oraz powierzchni w naszym pokoju, w celu odpowiedniego dopasowania. Uwzględniając wszystkie wymienione wyżej czynniki, Black Friday jest idealną okazją do nabycia wysokogatunkowej sofy, której cena w pozostałych okresach roku kalendarzowego potrafi odstraszać od jej zakupu!

Ale to nie wszystko! Poznaj także inne nasze promocje z okazji BlackFriday:

 

Print Friendly, PDF & Email
 
« powrót